Warsztaty

akademia mistrza

Komunikacja interpersonalna, efektywna nauka, radzenie sobie z emocjami oraz mądre zarządzanie sobą w czasie to wg. nas kluczowe kompetencje miękkie pożądane w życiu dorosłym. AKADEMIA MISTRZA to program 1 6 warsztatów online dla tych, którzy są gotowi do systematycznej pracy i zwiększenia swoich umiejętności.

1 6 warsztatów przez 4 miesiące
(od 2 października 2021 do 29 stycznia 2022)
oraz indywidualne spotkanie feedbackowe

Warsztat trwa 100 min
-> 2 godziny szkoleniowe (2x45 min) + przerwa (10 min)

Zapisy prowadzone są w trzech wariantach
na poziomie szkoły podstawowej: klasy 3-4, 5-6, 7-8

Grupę warsztatową online tworzy:
maksymalnie 6 osób w podobnym wieku

Materiały warsztatowe potrzebne do zajęć online
dostarczone zostaną kurierem przed rozpoczęciem cyklu spotkań

TEMATY WARSZTATÓW

Warsztaty AKADEMIA MISTRZA

Program AKADEMII MISTRZA to 32 godziny szkoleniowe!

Ten program jest dla wszystkich tych, którzy chcą jak najlepiej zadbać o przyszłość swojego dziecka, odpowiedzialnie inwestując w jego rozwój. Tego nie uczy się dziś w konwencjonalnych szkołach, ale jest to niezbędne do odniesienia sukcesu w życiu.

Po warsztatach AKADEMII MISTRZA Twoje dziecko zyska:

Ćwicz z nami umiejętności XXI wieku!

W trakcie warsztatów AKADEMII MISTRZA zapewniamy przyjazną atmosferę i przestrzeń do eksperymentowania nad nowymi umiejętnościami. Stwarzamy bezpieczne pole do wyrażenia swoich myśli i emocji oraz dajemy poczucie „jestem wyjątkowy i ważny”. Pracujemy nad umiejętnością wyciągania własnych refleksji i wniosków dla siebie na przyszłość. Ważne jest dla nas poruszenie sfery kreatywności, zgłębienie postawy empatycznej oraz naturalnej wrażliwości. Dużą uwagę poświęcamy pracy na indywidualnych zasobach i potencjale dziecka.

Uważamy, że każdy kto wkłada wysiłek i pracę w kształtowanie swoich kompetencji miękkich może stać się mistrzem W naszym programie AKADEMIA MISTRZA.

Feedback (informacja zwrotna) dla dziecka

Po 8 warsztacie Twoje dziecko otrzyma od trenera indywidualny feedback,
czyli informację zwrotną z poczynionych postępów i obszarów do rozwoju.

Cennik AKDEMII MISTRZA

HARMONOGRAM

Kończąc AKAMEDIĘ MISTRZA otrzymujesz certyfikat. Warunkiem jego przyznania jest przynajmniej 80% obecność oraz wykonanie zadania mistrza po każdym z warsztatów.

FAQ

Pierwsze efekty pojawią się szybko, ponieważ warsztatowa forma zajęć wzbudzi wielki entuzjazm do działania w Twoim dziecku.
Na zajęciach dzieje się dużo, nie ma miejsca na nudną teorię, wszystkiego dzieci uczą się poprzez doświadczanie, dzięki temu wyciągają własne wnioski, które stosują w szkole i w domu!

Z każdym kolejnym warsztatem okaże się, że nowe umiejętności krytycznego myślenia, radzenia sobie ze stresem, rozumienia motywacji ludzkich zachowań, pokojowe rozwiązywanie konfliktów, wykorzystywanie sztuki małych kroków by osiągać swoje cele i wiele innych umiejętności pomogą Twojemu dziecku w świadomym wejściu w różne role życiowe. Twoje dziecko nie zrazi się, gdy coś pójdzie nie tak – będzie próbowało jeszcze raz, ponieważ zrozumie czym jest odroczona gratyfikacja i dlaczego warto działać mimo przeszkód.

W celu zagwarantowania miejsca dla Twojego dziecka na naszych warsztatach pracujemy na zasadzie przedpłaty. Opłaty możesz dokonać miesięcznie. Dane do płatności online prześlemy e-mailem po podpisaniu umowy.

Zapraszamy na INDYWIDUALNY TRENING, czyli warsztat uszyty na miarę specjalnie dla Twojego dziecka. Zostaw nam swój e-mail, a odezwiemy się z ofertą!

Masz jeszcze jakieś pytania?

Zapraszamy do kontaktu!

aplikuj już teraz

Zapisz się do naszego newslettera
i dowiedz się jako pierwszy o naszych nowościach!