Jak przygotować się do WARSZTATU ONLINE
Akademii Mali Wielcy?

Poniższa instrukcja "Jak przygotować się do warsztatu online" dotyczy WSZELKICH WARSZTATÓW prowadzonych ONLINE

KROK 1 💻

Sprawdź, czy otrzymałeś od nas w wiadomości mailowej link do spotkania w Google Meet.

KROK 2 ⌚

Poinformuj swoje dziecko o dacie i godzinie warsztatu.

KROK 3 🖥️

Upewnij się, czy Twoje dziecko potrafi obsługiwać program Google Meet (jeżeli nie, zapoznajcie się z tymi >>>materiałami wprowadzającymi<<<).

KROK 4 🎁

Odbierz materiały niezbędne do przeprowadzenia warsztatu. Prosimy, nie otwierajcie przesyłki – moment otwarcia paczki nastąpi na warsztacie.

KROK 5

Zorganizuj miejsce pracy dla swojego dziecka:

KROK 6

Tuż przed rozpoczęciem warsztatu:

KROK 7

W dniu warsztatu DOŁĄCZ DO SPOTKANIA.

o czym jeszcze warto wiedzieć?

⭐ Zadbaj o punktualność swojego dziecka (spóźnienie nie wydłuża czasu zajęć).

⭐ Każdy warsztat jest inny (przez co wyjątkowy), więc może zdarzyć się tak, że się przedłuży. Zatem przygotuj zapasowe 15 minut na takie sytuacje. (Czasem jako Trenerzy dostrzegamy konieczność wydłużenia jakiegoś etapu ćwiczenia np. w związku z tym jakie emocje wywołał w uczestnikach. W takich sytuacjach potrzebujemy trochę więcej czasu, aby zakończyć warsztat i zadbać w nim jak najlepiej o osobę w procesie.) Dziecko może oczywiście zakończyć warsztat punktualnie, na Twoją własną odpowiedzialność.

⭐ W przypadku nieobecności Twojego dziecka na warsztacie grupowym/warsztacie indywidualnym zwrot pieniędzy NIE przysługuje Ci.

⭐ Jeżeli Twoje dziecko uczestniczy w korepetycjach  (1:1 z Trenerem) możesz zmienić termin warsztatu indywidualnego, pod warunkiem, że chęć zmiany terminu zgłosisz nam na adres biuro@akademiamaliwielcy.pl nie później niż na 3 dni przed ustalonym terminem warsztatu indywidualnego (nie dotyczy to zajęć grupowych).

W razie pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji! 💬

Zapisz się do naszego newslettera
i dowiedz się jako pierwszy o naszych nowościach!

Wypełniając formularz swoimi danymi osobowymi zgadzasz się na ich przetwarzanie w celu realizacji usługi newsletter, a więc w celu otrzymywania informacji handlowych o produktach, usługach, promocjach, nowościach, wydarzeniach lub artykułach związanych z Akademią Mali Wielcy. Wiadomości będą wysyłane w celu marketingu bezpośredniego. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.