o nas

ALEKSANDRA SZCZEPANIAK I KATARZYNA KOZIOROWICZ

Cześć! Z tej strony Aleksandra SZCZEPANIAK i Katarzyna KOZIOROWICZ! Wspólnie tworzymy Akademię Mali Wielcy, która powstała z pasji inspirowania ludzi do osiągania celów poprzez rozwój siebie w zakresie umiejętności miękkich.
To w Szczecinie zdecydowałyśmy się rozpocząć nasz pomysł na biznes. Z wykształcenia tworzymy duet prawniczki i księgowej. Jednak oprócz paragrafów i liczb od zawsze równie bliska jest nam praca z drugim człowiekiem. Nasze doświadczenie trenerskie zaczęłyśmy zbierać na salach szkoleniowych projektu Szlachetna Paczka jako wewnętrzne trenerki w strukturach organizacji. Jednocześnie mając również przyjemność budować zespoły i zarządzać wieloma obszarami projektu na poziomie województwa zachodniopomorskiego. Jesteśmy również współzałożycielkami Stowarzyszenia Mali Wielcy i autorkami rocznego cyklu szkoleniowego „Mali mogą Więcej”, w którym z sukcesem wsparłyśmy 45 uczniów ze szczecińskich szkół podstawowych w zdobywaniu wiedzy i umiejętności z zakresu podstawowych kompetencji miękkich. Wiemy jak dużym wyzwaniem jest przeprowadzenie człowieka przez jego proces rozwoju, dlatego nieustannie szukamy nowych rozwiązań i dróg do celu. Czujemy niesamowitą radość i dumę, gdy to co robimy zachęca (pobudza, ośmiela, mobilizuje, motywuje, dodaje odwagi) do wprowadzania zmian. Zapraszamy do naszego aktorskiego programu AKADEMIA MISTRZA, z którym w tym roku wchodzimy na rynek. 

Katarzyna Koziorowicz

Aleksandra Szczepaniak

Absolwentka Akademii Trenera Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu, Koordynator Wojewódzka XV edycji Szlachetnej Paczki, a także współautorka projektu Mali mogą Więcej.
Z wykształcenia księgowa, a prywatnie entuzjastka czekolady, matematyki i organizacji swojego czasu.

Koordynator ds. Trenerów i Trener Wewnętrzny w strukturach XV edycji Szlachetnej Paczki, jak również współautorka projektu Mali mogą Więcej.
Z wykształcenia prawniczka, a prywatnie mama i żona oraz pasjonatka pracy z dziećmi i efektywnej nauki.