o nas

O NAS: KATARZYNA MAKSEL I ALEKSANDRA SZCZEPANIAK

Cześć! Z tej strony Katarzyna MAKSEL i Aleksandra SZCZEPANIAK! Wspólnie tworzymy Akademię Mali Wielcy, która powstała z pasji inspirowania ludzi do osiągania celów poprzez rozwój siebie w zakresie umiejętności miękkich.

To w Szczecinie zdecydowałyśmy się rozpocząć nasz pomysł na biznes. Tworzymy duet księgowej i prawniczki. Jednak oprócz liczb i paragrafów od zawsze równie bliska jest nam praca z drugim człowiekiem. Nasze doświadczenie trenerskie zaczęłyśmy zbierać na salach szkoleniowych projektu Szlachetna Paczka jako wewnętrzne trenerki w strukturach organizacji. Jednocześnie mając również przyjemność budować zespoły i zarządzać wieloma obszarami projektu na poziomie województwa zachodniopomorskiego. Jesteśmy również współzałożycielkami Stowarzyszenia Mali Wielcy i autorkami rocznego cyklu szkoleniowego „Mali mogą Więcej”, w którym z sukcesem wsparłyśmy 45 uczniów ze szczecińskich szkół podstawowych w zdobywaniu wiedzy i umiejętności z zakresu podstawowych kompetencji miękkich. Wiemy jak dużym wyzwaniem jest przeprowadzenie człowieka przez jego proces rozwoju, dlatego nieustannie szukamy nowych rozwiązań i dróg do celu. Czujemy niesamowitą radość i dumę, gdy to co robimy zachęca (pobudza, ośmiela, mobilizuje, motywuje, dodaje odwagi) do wprowadzania zmian. Zapraszamy na nasze autorskie warsztaty.

Katarzyna Maksel

Aleksandra Szczepaniak

Absolwentka Akademii Trenera Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu, Koordynator Wojewódzka XV edycji Szlachetnej Paczki, a także współautorka projektu „Mali mogą więcej” i „Mali mogą Więcej edycja 2”.
Z wykształcenia również księgowa, a prywatnie entuzjastka czekolady, matematyki i organizacji swojego czasu.

Koordynator ds. Trenerów i Trener Wewnętrzny w strukturach XV edycji Szlachetnej Paczki, jak również współautorka projektu „Mali mogą więcej” i „Mali mogą Więcej edycja 2”.
Z wykształcenia prawniczka, a prywatnie mama i żona oraz pasjonatka pracy z dziećmi i efektywnej nauki.